NOVĚ OTEVŘENO

4.102014

Klub La Fabrique se nachází v prostorách bývalé Pilňáčkovy továrny. Industriální název tedy dává smysl. Podnik prošel celkovou rekonstrukcí. Doslova od podlahy po strop. Moderní vybavení a profesionální přístup zaručují, že si na své přijde i náročnější klientela.

Open party s datem 4.října 2014 byla pokřtěna Pavlem Cejnarem. Video ke shlédnutí zde

NOVOU DIMENZI ZÁBAVY v centru Hradce Králové tvoříme s radostí pro Vás.

NOVĚ OTEVŘENO
4.102014
Klub La Fabrique se nachází v prostorách bývalé Pilňáčkovy továrny. Industriální název tedy dává smysl. Podnik prošel celkovou rekonstrukcí. Doslova od podlahy po strop. Moderní vybavení a profesionální přístup zaručují, že si na své přijde i náročnější klientela. Open party s datem 4.října 2014 byla pokřtěna Pavlem Cejnarem. Video ke shlédnutí zde
history-1.png
  • nox
  • nox
  • nox
  • nox
  • nox
  • nox

NOX Club patří mezi nejčastěji navštěvované noční podniky v centru Hradce Králové. Aktuálně nabízí zábavu spíše pro mladší věkové kategorie, avšak starší 18 let.
Žádaným prvkem programu je komerční electronic dance music, POP či R'n'B music, vždy v jiném podání z mnoha DJs vystupujících po celé ČR. S maximem zábavy od středy do soboty přichází i dámské jízdy, studenstké mejdany nebo tématické akce, kde atmosféru podpoří profesionální GoGo tanečnice a vše zaznamená párty fotograf. Můžete u nás uspořádat také oslavy narozenin, rozlučky se svobodou či firemní večírky s bohatým rautem.

Klub vyniká svým prostorem, obloukovými klenbami, oválným barem rozděleným do pěti sekcí. VIP sezením s nadstandardními službami a širokou nabídkou nápojového lístku a míchaných koktejlů.
Historie klubu sahá až do roku 2000, ovšem jako "NOX Club" byl otevřel až v pátek 13.září roku 2013 a to zcela v novém provedení interiéru s moderním zázemím, skvělým ozvučením od BOSE a profesionálním přístupem celého týmu.